Máte dotazy k COVID-19?

 

Ptejte se našeho koronabota!

Máte dotazy k COVID-19? Ptejte se našeho koronabota!
Na stránkách nemocnice vpravo dole můžete nově využít našeho
koronabota, který vám zodpoví všechny běžné dotazy a poradí

 

vám, jak se chovat ve stávající epidemiologické situaci.

KoronabotNa stránkách nemocnice vpravo dole můžete nově využít našeho koronabota, který vám zodpoví všechny běžné dotazy a poradí vám, jak se chovat ve stávající epidemiologické situaci.

 

Máte dotazy k COVID-19? Ptejte se našeho koronabota!
Na stránkách nemocnice vpravo dole můžete nově využít našeho
koronabota, který vám zodpoví všechny běžné dotazy a poradí

 

Vyhlášení nouzového stavu (co aktuálně platí)

 

vám, jak se chovat ve stávající epidemiologické situaci. 

 

Informace pro těhotné ženy a rodičky

 


 

nemocnice Jičín

Vzhledem k aktuálnímu tématu infekce koronavirem zřídila nemocnice Jičín pro pacienty našeho regionu informační linku, kde poskytujeme základní informace o postupu v případě podezření na infekci – telefonní číslo 702 298 005 je dostupné 24 hodin.

Pokud máte obavu z možné nákazy koronavirem a chcete svou situaci konzulovat s odborníky, postupujte prosím podle doporučených postupů, které rozlišují situaci, zda již máte zdravotní potíže, či ne. Podrobnosti najdete v přiloženém dokumentu. Nejaktuálnější informace najdete vždy na webových stránkách Ministerstva Zdravotnictví ČR: https://www.mzcr.cz/

Kontakt -pokud nejsou obtíže: pouze návrat z rizikové oblasti: Krajská hygienická stanice Královéhradeckého kraje, www.khshk.cz Telefon:495 058 111, v pracovní době. Kdykoliv e-mail: koronavirus@khshk.cz . Do e-mailu uvést své kontakty -jméno, příjmení, mobilní telefon, bydliště a epidemiolog (pokud v té chvíli nebude k zastižení) se s Vámi co nejdříve spojí.

Kontakt -pokud jsou obtíže a je návrat z rizikové oblasti: Klinika infekčních nemocí Fakultní nemocnice Hradec Králové: telefon: v pracovní době 7:30 -15:30 hod. 601 130 894,v m­imopracovní době 15:30 -7:30 hod. 721 417 310. Vo­lat IHNED.

 

Mapa přístupu k infekční čekárně - lokalita JIČÍN

 

 

 

 


 

 


nemocnice Nový Bydžov

 

Vzhledem k aktuálnímu tématu infekce koronavirem zřídila nemocnice Nový Bydžov pro pacienty našeho regionu informační linku, kde poskytujeme základní informace o postupu v případě podezření na infekci – telefonní číslo 739 194 308 je dostupné 24 hodin. Standardní doporučení pro postup v případě akutní respirační infekce (klidový režim, zůstat doma, minimalizovat kontakt s ostatními…) jsou obecně platná. Další podrobnější a především aktuální informace lze získat na stránkách Ministerstva zdravotnictví zde http://www.mzcr.cz.
 

Mapa přístupu k infekční čekárně - lokalita NOVÝ BYDŽOV

    

 

Přílohy k přečtení:

Co dělat?
What to do?
Vracíte se z Itálie?
Informace pro občany

 

Dopručení hejtmana KHK:

 

Aktualizovaný postup pro veřejnost k 6.3.2020

Mytí rukou

Pro cestovatele

Snížení rizik


 

         
Copyright © 2019 ONJC